Opakowania biżuterii Peani

 

opakowania biżuterii peani

 

Piękna kobieca biżuteria PEANI zasługuje na piękne opakowania. Dlatego nasze produkty wkładamy przed wysyłką w markowe woreczki z organzy.

 

 

Jeśli chcesz, zapakujemy Twoje zamówienie na prezent!!!

 

Wiesz dobrze jaką radość sprawia odpakowywanie przesyłek. A przyjemność jest tym większa, im gustowniej zapakowane są przedmioty. Jeśli potrzebujesz aby Twoje zakupy były zapakowane na prezent, wybierz tę opcję w koszyku. W zależności od rozmiaru i rodzaju biżuterii dobierzemy odpowiedni rodzaj opakowania. Są to satynowe woreczki, eleganckie pudełka oraz bibuła. Pudełka do biżuterii są idealne do jej przechowywania. Zabezpieczają przed plątaniem, rysowaniem i innymi uszkodzeniami. Satynowe woreczki świetnie sprawdzają się zarówno w przechowywaniu jak i w podróży. Ciesz się biżuterią!

 

 Rutyna i nuda nie jest  w naszym stylu, więc systematycznie zmieniamy kolekcje biżuterii jak i opakowań.
 
Obecnie pakujemy biżuterię w czarne woreczki satynowe. A także w pudełka jubilerskie w kilku dopasowanych do biżuterii rozmiarach w kolorze czarnym. Pudełeczka wypełnione są czarną gąbką. Często stosujemy także różową, czarną lub złotą delikatną bibułę. Na wszystkich opakowaniach widnieje złote logo PEANI. Podobają nam się te opakowania.

 opakowania Peani

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl