Nasza historia

Właścicielem marki PEANI jest firma Tuer Corp. Nasz profesjonalny związek z branżą akcesoriów i biżuterii sięga 2005 roku.

 
Biżuteria to moja pasja. Uwielbiam ją tworzyć, kolekcjonować i oczywiście nosić. Od 2005 roku wraz z mężem prowadzę sklepy z artykułami do wyrobu biżuterii. Podczas wieloletniego istnienia na rynku jubilerskim oraz bezpośredniego kontaktu z tysiącami półfabrykatów stworzyłam mnóstwo wzorów biżuterii. Każda dostawa półfabrykatów czy wyjazd na targi jubilerskie wiązały się z kreowaniem nowych kolczyków, bransoletek, naszyjników i pierścionków. Była to biżuteria, która powstawała na specjale prywatne zamówienia, potrzeby sesji reklamowych, fotograficznych a także w celu zaprezentowania możliwości wykorzystania  nowych półfabrykatów. Podczas poszukiwania nowych półfabrykatów trafiałam też na piękną gotową biżuterię. Gdy nie mogłam oprzeć się jej urokowi wprowadzaliśmy ją do oferty. 
Ogromna ilość wzorów bardzo przypadała do gustu stałym klientom a także gościom odwiedzającym nasze stoiska podczas targów jubilerskich. Pojedyncze eksponaty nie były przeznaczone na sprzedaż a bardzo często  wzbudzały zainteresowanie kupców, osób prywatnych jak i właścicieli sklepów. Dlatego postanowiliśmy razem z mężem poszerzyć działalność o sprzedaż gotowej biżuterii. W roku 2013 powołaliśmy markę PEANI. Rozpoczął się nowy rozdział w historii firmy. Biżuteria marki PEANI cieszy się ogromną popularnością wśród Klientek. A kolejne lata będą z pewnością bardzo interesujące za sprawą nowych kolekcji, które systematycznie się pojawiają.
Anita Pełszyńska

 

 

Na zdjęciu założyciele firmy Anita i Jacek Pełszyńscy od lat związani są z branżą biżuterii i akcesoriów do jej wyrobu. Od 2005 roku prowadzą jeden z pierwszych w Polsce, i dziś jeden z największych i najbardziej lubianych sklepów internetowych oferujący elementy do wyrobu biżuterii a w roku 2008 uruchomili sprzedaż hurtową srebra, kamieni oraz innych elementów biżuterii.  Jako doświadczeni handlowcy oraz pasjonaci i osoby od lat obecne w świecie biżuterii wprowadzili na polski rynek linię doskonałej jakościowo biżuterii.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl